Jak rezervovat svůj pobyt na 123JADRAN.CZ?


Vybrali jste si z naší nabídky vhodný dům pro vaši dovolenou? Proveďte bez obav rezervaci na našich stránkách.

1. Online rezervace

 • U vybraného objektu si v záložce ubytování vyberte vhodnou jednotku (apartmán, studio, pokoj) a klikněte na zelené tlačítko Zjistit termín a cenu.
 • V rezervačním formuláři kliknutím označte termín Vaší dovolené. Poté zadejte počet dospělých osob a dětí, příp. počet domácích mazlíčků. Dítě nad kapacitu ubytovací jednotky nezadávejte do počtu osob (uvedete je v dalším kroku do kolonky zvláštní požadavky). Systém Vám okamžitě vypočítá cenu pobytu. Kliknutím na zelené tlačítko Pokračovat v objednávce vstoupíte do závěrečné fáze rezervace.
  • Pod finanční kalkulací Vaší objednávky se zobrazují další ubytovací jednotky ve stejném objektu, které jsou volné v zadaném termínu. Kliknutím na odkaz Objednat u konkrétní ubytovací jednotky přidáte tuto jednotku do kalkulace.
 • V následujícím formuláři pod rekapitulací Vaší objednávky zadáte přihlašovací e-mail a heslo pro vstup do systému. Nový klient si v tomto kroku heslo volí. Formulář nabízí i záchranu pro zapomnětlivé stálé klienty, na požádání Vám zašleme heslo nové. Dítě nad kapacitu ubytovací jednotky napište do kolonky Zvláštní požadavky. Pro úspěšné dokončení rezervace je třeba zaškrtnutím políčka potvrdit souhlas se Všeobecnými podmínkami účasti a následně kliknout na zelené tlačítko Závazná objednávka či Nezávazná objednávka. Po odeslání formuláře obdržíte potvrzovací e-mail obsahující oznámení o provedené rezervaci.
  • Závazná objednávka – ihned zasíláme Vaši rezervaci do Chorvatska majiteli domu k podpisu (fax, email), obvykle tentýž nebo následující den již máme k dispozici odpověď.
  • Nezávazná objednávka - v nejbližší pracovní den (8:00 – 17:00) Vám zavolá pracovnice rezervačního oddělení s žádostí o potvrzení závaznosti Vaší objednávky a pro zodpovězení Vašich případných dotazů. Pokud jste rezervaci potvrdili, její písemná podoba byla okamžitě zaslána majiteli domu k podpisu (fax, email), obvykle tentýž nebo následující den již máme k dispozici odpověď.

2. Vystavení dokumentů k úhradě rezervace

 • Na základě písemně potvrzené rezervace ze strany majitele domu vystavujeme klientovi Výzvu k úhradě a Smlouvu podle podmínek uvedených v ceníku rezervovaného objektu a společně s elektronickou podobou certifikátu o pojištění CK proti úpadku a Všeobecnými smluvními podmínkami vše zasíláme klientovi emailem na adresu uvedenou v objednávce. S ohledem na dobu splatnosti (24 hodin, pokud není uvedeno či domluveno jinak) Vám také zašleme SMS s informací o vystavených dokumentech.

3. Úhrada zálohy a podpis smlouvy

 • Stanovenou částku je možné uhradit více způsoby, s ohledem na zmíněnou dobu splatnosti Vás požádáme o zaslání potvrzení o provedené platbě (scan, fax). Jakmile obdržíme platbu/y za pobyt dle výzvy k úhradě a vyplněnou a podepsanou smlouvu, vystavíme Vám rezervační listy a další potřebné dokumenty.

4. Potvrzení rezervace a zákaznická podpora

 • Rezervační listy (voucher) s detailními informacemi o ubytování a kontaktními údaji majitele domu vystavujeme dvojjazyčně česko-chorvatsky. Na základě předloženého voucheru vás majitel na místě ubytuje. Spolu s voucherem vám zašleme jeden výtisk podepsané smlouvy, podrobný itinerář cesty. Po dobu vaší dovolené je vám k dispozici pro případ nouze naševzákaznická linka Helpline jejíž kontaktní telefon naleznete v zaslaných dokumentech (Po-Pá: 8:00 - 18:00, So-Ne: 14:00 - 18:00).

Nevybrali jste si žádný pobyt z nabídky ubytování? Nebaví vás procházet nabídky? Nevadí, pošlete nám na e-mail poptávku, ve které upřesníte požadavky (lokaci, počet osob, rozmístění ubytování, typ ubytování, stravování apod.) a my vám pošleme návrh vhodného ubytování. Pak si stačí jen vybrat, zaplatit a můžete se těšit na svou dovolenou. Případně nám můžete také zavolat a domluvíme další postup.